MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Zdrowie

Apteka Cud laureatem Orłów Farmacji

Apteka Cud działająca pod adresem została uhonorowana prestiżową nagrodą Orły Farmacji będącą wyrazem uznania płynącym od konsumentów.

Dynamicznie rozwijająca się Apteka Cud została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem branżowym Orły Farmacji 2019. Jest to wyraz zaufania i uznania dla pracy przez grono konsumentów z czego szczególnie zadowoleni mogą być pracownicy przedsiębiorstwa, jednocześnie licząc, że nadal będą spełniać oczekiwania swoich konsumentów dbając o ich szerokie potrzeby, służąc pomocą merytoryczną i poszerzając dostępny asortyment produktów. 

Orły to nagroda konsumentów

Program Orły powstał, aby wśród wielu firm obecnych na rynku wyróżnić liderów z różnych branż specjalistycznych. Ważnym założeniem plebiscytu jest jasne i klarowne określenie kryteriów oceny oraz powszechny wgląd do danych użytych przy wystawieniu not. Recenzenci mogą udostępniać swoje zdanie na temat firmy korzystając z popularnych witryn oraz mediów mediów społecznościowych (m.in. google.pl, facebook.pl, zumi.pl czy panoramafirm.pl). Z zebranych opinii wystawiana jest średnia ważona. Witryna aptekacud.pl została uhonorowana maksymalną notą w skali 1-10 na podstawie aż 8852 ocen. Pozwoliło to zająć Aptece Cud pierwsze miejsce spośród wszystkich aptek ocenianych w Inowrocławiu. Takie docenienie przez pacjentów sprawia, że osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie są jeszcze bardziej zmotywowane by dostarczać usługi i produkty najwyższych standardów. Jednocześnie jako firma Apteka Cud pozostaje otwarta na wszelkie sugestie i propozycje usprawnienia pracy w trosce o komfort i zadowolenie swoich konsumentów. Jako laureat plebiscytu Orły Farmacji Apteka z dumą prezentuje przyznane nam w plebiscycie wyróżnienie na witrynach swojej strony internetowej. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń na przestrzeni przeszło 2 letniej działalności przedsiębiorstwa w branży aptek internetowych.