MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Biżuteria celebrytka
Lifestyle Uroda

Biżuteria celebrytka – popularna kobieca ozdoba

Celebrytki od dłuższego czasu są uznawane za najbardziej popularny rodzaj biżuterii. Są one niezwykle proste i delikatne, a zarazem bardzo eleganckie. Wiele kobiet wybiera je ze względu na to, że łatwo można je dopasować do wielu stylizacji, a one wciąż wspaniale się prezentują. Skąd się jednak wziął na nie boom? Jeśli biżuteria celebrytka to także najczęściej wpisywana przez Ciebie fraza w Internecie, to ten artykuł będzie skarbnicą wiedzy!

Biżuteria celebrytka

Biżuteria celebrytka – popularność

Kto nie wie, czym jest celebrytka ten gapa! Internet zalewa fala zdjęć światowych gwiazd noszących właśnie ten rodzaj biżuterii. W wielu polskich produkcjach ulubione aktorki także pokazują te stylowe dodatki. Jak nietrudno się domyślić nazwa celebrytka wzięła się właśnie od celebrytów, którzy namiętnie noszą biżuterię tego typu. Kobiety, które chcą się do nich upodobnić z ochotą zaopatrują się u jubilera w naszyjniki i bransoletki ozdobione różnymi zawieszkami.

Wygląd celebrytki

Celebrytką może być zarówno naszyjnik jak i bransoletka. Jest on zrobiony z cienkiego łańcuszka lub łańcuszka posiadającego konkretny splot, charakterystyczny dla tego typu biżuterii. Na nim umieszczone są zawieszki. Czasem jest tylko jedna, a czasem jest ich nawet kilka. Każdy może wybrać sobie zarówno kształt, jak i rozmiar zawieszki. Do najpopularniejszych należą:

  • koło z otworem – czyli najchętniej wybierany wzór celebrytki. Osoby decydujące się na niego, zazwyczaj dodatkowo grawerują sobie na obręczy koła życiowe motto lub imiona bliskich sercu osób.
  • pełne koło – klasyczne i eleganckie. Doskonały wybór dla Pań zarówno na codzień, jak i na szczególne okazje. Często wybierany wzór ze względu na swoją prostotę. 
  • znak nieskończoności – taką zawieszkę kobiety często dostają w prezencie od przyjaciółki lub ukochanego. Jest to symbol stałości uczuć oraz zapewnienia o wyjątkowości więzi łączącej dwie osoby.
  • serduszko – wzór często wybierany w szczególności przez młode dziewczyny. Jest subtelny i delikatny, a jednocześnie może wyrażać uczucie, jakim mężczyzna darzy obdarowaną nim kobietę
  • koniczyna – taką zawieszkę noszą przeważnie osoby, które wierzą w to, że ten czterolistny symbol przynosi szczególne szczęście, na przykład podczas matury lub sesji.

To tylko kilka propozycji. Ilość wzorów i kolorów dostępnych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie!

Biżuteria celebrytka – jak nosić i do czego pasuje?

Zdecydowanie jest to ten typ biżuterii, która pasuje do wszystkiego! Są fantastycznym dodatkiem do codziennych stylizacji, na randkę a nawet na oficjalne wyjście. Taki rodzaj biżuterii pasuje zarówno nastolatkom, mamom jak i babciom. Nosi się ją zazwyczaj na szyi lub na ręce. Jest to typ biżuterii dość mocno przylegającej do skóry. Może być skromniejsza, gdy na łańcuszku znajduje się tylko jeden element lub w wersji bogatszej uzupełnioną o dodatkowe zawieszki.

Biżuteria celebrytka – podsumowanie 

Celebrytki mimo upływu czasu nadal pozostają najbardziej modnym biżuteryjnym dodatkiem. Są one dostępne w każdym sklepie jubilerskim. Bardzo często wybiera się je jako prezent dla bliskiej osoby. Nic dziwnego! Jest to bezpieczna opcja, gdy nie wiemy, jaki rodzaj biżuterii nosi osoba, która ma zostać nim obdarowana. Celebrytka to zdecydowanie ozdoba, która powinna znaleźć się w kuferku każdej kobiety 🙂