MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Biżuteria na dzień mamy
Biżuteria Lifestyle Uroda

Biżuteria na dzień mamy

Dzień mamy to święto przypadające na 26 maja. Właśnie wtedy jest okazja, aby podziękować swojej rodzicielce za wszystko, co dla Was robi. Nie od dziś wiadomo, że więź łącząca matkę z dzieckiem jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wiedząc ile poświęcenia, czasu i miłości włożyła w Wasze wychowanie, w ramach podziękowania warto pomyśleć nad prezentem. Uważamy, że biżuteria sprawdzi się w tym przypadku idealnie! Która kobieta nie lubi błyskotek? My takiej nie znamy 🙂 Zapraszamy więc na przegląd najbardziej modnych modeli z kategorii biżuteria na dzień mamy.

Minimalistyczna mama

Minimalistyczna biżuteria świetnie sprawdzi się dla dobrze zorganizowanych i silnych kobiet. Opiekunki ogniska domowego ceniące porządek i ład, w szczególności stawiają na skromną biżuterię, która będzie dla nich ozdobą a jednocześnie nie będzie im przeszkadzała w codziennych obowiązkach. Dla takiej kobiety idealnie sprawdzą się, na przykład słynne celebrytki. Są one ponadczasowe oraz zarówno delikatne, jak i eleganckie.

Delikatna biżuteria dla mamy

Kobieta z perłą

Piękno Twojej ukochanej mamy podkreślą także perły. Namiętnie noszą je kobiety w każdym wieku. Jak się okazuje mają one w sobie także szczególną moc. Jubilerzy często wspominają o ich zdrowotnych właściwościach, wpływających, choćby na układ krążenia. Wybierając taką biżuterię możesz więc podarować swojej mamie coś więcej, niż tylko ozdobę! Warto zaznaczyć, że perły idealnie pasują zarówno do złota, jak i srebra, więc łatwiej będzie wybrać idealny prezent trafiający w gusta Twojej mamy.

Perły na dzień mamy

Biżuteria na dzień mamy z duszą artystyczną

Twoja mama ma duszę artystki? Znajdzie się również biżuteria dla kobiet, które nie do końca są przekonane do klasyków. Warto wtedy zastanowić się nad kolorową biżuterią. Wśród kamieni szlachetnych w jubilerstwie znajdziemy wiele pięknych kolorów, które możemy wybrać zgodnie z upodobaniami mamy. Najpopularniejsze z nich to:

  • szmaragd
  • szafir
  • rubin
  • topaz
  • agat

Jeśli nie wiesz, który kamień będzie odpowiedni dla Twojej mamy, o poradę możesz poprosić jubilera. On dodatkowo precyzuje właściwości każdego z nich, co ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji.

Artystyczna biżuteria na dzień mamy

Biżuteria inspirowana morzem

Twoja mama to wielbicielka morskich wypraw, a jej przepis na idealne wakacje to wypoczynek na plaży przy szumie fal? Taka kobieta z pewnością doceni piękno bursztynu. Wyjątkowości nadaje mu fakt, że na świecie nie ma dwóch tak samo wyglądających kamieni. Możesz więc być pewien, że biżuteria z nich wykonana będzie oryginalna. 

Biżuteria na dzień mamy inspirowana morzem

Kryształowa biżuteria na dzień mamy

Kryształowa biżuteria jest szczególnie uwielbiana przez większość kobiet. Jest elegancka i pięknie prezentuje się zwłaszcza podczas większych wyjść. Jest to biżuteria dla pewnych siebie i twardo stąpających po ziemi kobiet. Jeśli uważasz, że Twoja mama to osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, kryształowa biżuteria może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Kryształowa biżuteria na dzień mamy

Biżuteria na dzień mamy – podsumowanie

Dobór biżuterii na dzień mamy nie może być przypadkowy. Warto wziąć pod uwagę gust osoby, która ma być nim obdarowana. Jeśli nie wiesz, co najbardziej spodoba się Twojej mamie, najlepiej dyskretnie przejrzeć jej biżuterię. Wtedy będziesz już wiedzieć, na jaki styl się zdecydować. Mamy nadzieję, że nasz artykuł ułatwi Ci znalezienie idealnego prezentu na dzień mamy!