MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Srebrna biżuteria damska
Biżuteria Lifestyle

Srebrna biżuteria damska

Na rynku biżuteryjnym jest dostępnych wiele kolorów i wzorów wyrobów jubilerskich. Trzeba przyznać jednak, że od lat prym wiedzie złoto i srebro. To drugie cenowo jest jednak bardziej przystępne, dlatego więcej osób decyduje się na zakup tego rodzaju biżuterii. Srebrna biżuteria damska swoją popularność zawdzięcza także możliwości dopasowania jej do wielu stylizacji. Świetnie wygląda zarówno na co dzień, jak i na szczególne wyjścia. A Ty masz już w swoim kuferku biżuterię ze srebra? Jeśli nie zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem!

Srebrna biżuteria damska

Dla kogo odpowiednia będzie srebrna biżuteria damska?

Srebrna biżuteria jest zdecydowanie polecana kobietom z chłodnym typem urody a to oznacza, że idealnie sprawdzi się u Pań reprezentujących typ lato i zima. Pani lato posiada oliwkową karnację oraz kolor oczu w różnych odcieniach niebieskiego i szarości. Włosy kobiet w tym typie są najczęściej jasnobrązowe. Typ zima reprezentują kobiety urodą przypominające popularną Królewnę Śnieżkę. Oznacza to, że mają bardzo jasną skórę oraz ciemną oprawę oczu. 

Jeśli jesteś kobietą należąca do chłodnego typu urody biżuteria ze srebra idealnie podkreśli Twoje naturalne piękno i wydobędzie z Ciebie to co najlepsze. Jednak należy pamiętać, że srebrna biżuteria to tak naprawdę świetny dodatek dla każdej kobiety! Trzeba jedynie wiedzieć, jak skomponować stylówkę, w której idealnie sprawdzą się elementy z tego rodzaju metalu szlachetnego.

Czy łączyć srebrną biżuterię damską ze złotem?

W kuferku na biżuterię każda kobieta na pewno znajdzie zarówno złoto, jak i srebro. Czy można je razem połączyć, czy może bezpieczniej używać tej biżuterii oddzielnie? Śpieszymy z odpowiedzią! Dla niektórych możliwość łączenia złota i srebra jest czymś absurdalnym. Po części to prawda. Tych dwóch rodzajów metali szlachetnych z reguły nie powinno się ze sobą mieszać. W XXI wieku kobiety jednak coraz bardziej skłonne są do eksperymentowania. Odważniejsze Panie mogą śmiało próbować łączyć srebrną biżuterię ze złotą w codziennych stylizacjach. Radzimy jednak powstrzymywać się z taką kombinacją kolorów w przypadku oficjalnych wyjść. Można jednak zauważyć, że pojawił się nowy trend na połączenie srebra i złota w biżuterii ślubnej. Dotyczy to przede wszystkim obrączek. Odebrać to można jako sygnał, że powoli idziemy w kierunku coraz większych możliwości mieszania srebra ze złotem. Może już niedługo takie połączenie już dla nikogo nie będzie zaskoczeniem?

Srebrna biżuteria damska – pandora

Obok wszechobecnych celebrytek w dziedzinie biżuterii pojawiła się także moda na noszenie pandory. Jest to masywniejsza bransoletka, do której doczepiane są osobno charmsy. Dla jej posiadacza mogą mieć one konkretne znaczenie. Czasem wiążą się z jakimś większym wydarzeniem lub po prostu trafiają w gusta właściciela. Najbardziej popularna jest oczywiście Pandora wykonana ze złota. Nie każdy może sobie jednak na nią pozwolić ze względu na aspekty cenowe. Srebrna bransoletka potrafi być równie piękna. Posiada ona także szeroki wybór charmsów a co najważniejsze jest dużo tańsza 🙂

Srebrna biżuteria damska potrafi być idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Nosiły ją nasze babki, matki a teraz i my! Mimo upływu lat, potrafi nadal wywołać niemałe zamieszanie na rynku jubilerskim. A Ty masz już swoje ulubione srebrne perełki?