MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Dziecko

Kiedy rodzi się Księżniczka….

Nagle cały świat mieści się w Twoich ramionach…waży niewiele, potrzebuje bliskości, jest piękny, ale nieznany.

Dziecko, dziewczynka, córeczka, księżniczka – to Ona zawładnęła Twoim światem, a Ty pragniesz od samego początku dać jej to co najlepsze. Pomogą Tobie produkty, które mamy w swojej ofercie, zaprojektowane nie tylko, aby cieszyć oko, ale aby je rozwijać, stymulować i przygotowywać na świat i jego kolory. 

Nieodkładalna Księżniczka ? 

Nawet niemniejsze dziecko potrzebuje skupić na czymś wzrok. Musi zobaczyć wzór czy kolor, który wzbudzi zainteresowanie. 

Nasze karuzele mają w sobie wszystko to, czego może oczekiwać nawet najwybredniejsza Księżniczka. Unikatowe wzory, intensywne, aczkolwiek gustowne kolory przykują uwagę dziecka, a Tobie pozwolą na chwilę odpoczynku, który jest tak potrzebny… Atutem dodatkowym jest poręczność każdej karuzeli, łatwość montażu/demontażu i muzyka, która wycisza, jednocześnie stymulując mózg do rozwoju. 

Ciekawska Księżniczka ? 

Pozwól dziecku na odkrywanie, które jest nieodzownym elementem rozwoju, już od najmłodszych lat. Uczymy się przez doświadczanie, a na to pozwalają nasze maty. Skonstruowane tak, aby zaciekawić, każdy element jest przemyślany i dostarcza nowych wrażeń.

Ciekawa tekstura materiałów, sprawia, że wyostrza się zmysł dotyku. Elementy dodatkowe jak lusterko, czy wstążeczki stymulują rozwój motoryki małej, której ćwiczenie na wczesnym etapie rozwoju jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania.

Jako rodzice chcemy dać dziecku to co najlepsze… Czasami mniej znaczy więcej, dlatego najlepszym dla Księżniczki będzie samodzielny czas w przyjaznym, sensorycznym środowisku, jakie zapewniają nasze produkty. 

niemowle zabawa

Zaczytana Księżniczka ?

Czytanie rozwija wyobraźnię, kształtuje charakter, pozwala poszerzać horyzonty. Warto rozbudzać w dziecku miłość do książek od pierwszych chwil życia. Dlatego, podsuń swojej Księżniczce pluszową książeczkę, która wzbudzi jej ciekawość, dostarczy sensorycznej stymulacji, a dzięki elementom do gryzienia ukoi ból podczas wychodzenia pierwszych ząbków.

Naukowcy zgodnie twierdzą, że dzieci samodzielnie sięgają po to co już znają, co już widziały… dlatego chcą wychować bibliofila zadbaj o to już teraz.

Przyjacielska Księżniczka ? 

Pierwsza Przytulanka, pierwsza zabawka to bardzo ważny wybór, gdyż… może z nami zostać na lata. Dlatego tak ważnym jest by był to produkt trwały, wszechstronny i ładny. Wszystkie te cechy posiada zawieszka z piszczkiem Bóbr Albertina.

Wykonana z trwałych materiałów przetrwa gryzienie, rzucanie, pranie. Może służyć jako zawieszka do łóżeczka, wózka, fotelika lub po prostu dobrze leżeć w dziecięcej rączce. Ponadczasowy wygląd sprawia, że Bóbr Albertin może towarzyszyć Księżniczce przez długi czas.  

Wszystkie produkty są stworzone w taki sposób, aby służyły jak najdłużej. Wykonanie jest staranne, dopracowane – przemyślany został każdy szczegół. W naszych zabawkach nic nie znajduje się bez przyczyny, przez przypadek. Seria Świat Małej Księżniczki to ukłon w stronę barw.

Kiedy rodzi się Księżniczka, nie zawsze chcemy dla niej czarno – białego świata, jaki króluje w produktach dla dzieci…. Dlatego też warto sięgnąć po naszą ofertę, która dodaje koloru, jednocześnie nie zakłócając harmonijnego rozwoju. 

Niezależnie czy wybór padnie na matę, karuzelę, książeczkę czy piszczałkę jesteśmy pewni, że każda z tych rzeczy spełni oczekiwania małych odkrywców i Was drodzy Rodzice. Dziecko i jego rozwój są dla nas najważniejsze i widać to w tym, co tworzymy. 

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/