MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

dozownik do papieru
Lifestyle

Dlaczego warto mieć dozownik do papieru toaletowego nie tylko w miejscu publicznym

To oczywiste, że umieszczenie papieru toaletowego w funkcjonalnym podajniku będzie zwiększać higieniczność toalety i zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i drobnoustrojów. Na rynku dostępna jest bogata oferta dozowników i podajników papieru toaletowego, które można z łatwością dopasować do wystroju pomieszczenia jakim jest toaleta lub łazienka. Ich klasyczny design będzie doskonałym dopełnieniem przestrzeni łazienki. 

Dobór akcesoriów łazienkowych powinien być dobrze przemyślany. Zanim zdecydujemy się na określony model, warto upewnić się, czy będzie on współgrał z pozostałymi elementami wystroju toalety. Sprawdź ofertę https://calde.pl/dozowniki-do-papieru-toaletowego

Podajnik na papier toaletowy

Jak łatwo zauważyć, podajniki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, które jest odporne na uszkodzenia oraz chromowanej stali nierdzewnej, to sprawia że idealnie potrafią się wkomponować w nowoczesny design. Podajnik na papier toaletowy to obowiązkowy element każdej higienicznej łazienki i toalety. Jego funkcjonalność, stylowy wygląd i ochrona przed bakteriami sprawiły, że coraz częściej wprowadzamy je do naszych domowych toalet. Dozownik papieru toaletowego zapewnia idealną higienę nie tylko w toaletach użyteczności publicznej ale również w naszych domowych i mieszkalnych łazienkach. Odwiedź sklep calde.pl z szeroką ofertą dozowników

Podajnik papieru toaletowego

Podajniki montuje się do ściany za pomocą kołków i wkrętów, które powinny być dołączone do opakowania. Ten sposób montażu jest najbardziej popularny, a pojemniki w ten sposób zamontowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem gdyż są bardzo proste w obsłudze. Ponadto zostały wyposażone w specjalny wziernik do sprawdzania wielkości pozostałej rolki. Jednakże czasami bywa, że w wielu łazienkach nie ma miejsca na tego typu akcesoria, wówczas warto sięgnąć po pojemnik na papier stojący, który nie będzie zajmował zbyt dużo miejsca a będzie tak samo funkcjonalny. 

Bogata gama kolorystyczna oraz różne wersje kształtów pozwalają dopasować go do innych elementów wyposażenia i wystroju łazienki.

Skuteczne niwelowanie rozprzestrzeniania się bakterii i drobnoustrojów w obrębie sanitariatów czyni z podajników niezwykle komfortowe akcesorium, któremu nie można odmówić stylowego wykończenia.

Funkcjonalne dozowniki papieru toaletowego wiodących marek 

Specjalne systemy dozowania papieru zastosowane w podajnikach redukują zużycie papieru toaletowego niemal o połowę, redukując do minimum ryzyko wystąpienia nie estetycznego bałaganu w miejscu toalety. Tym sposobem łazienka lub toalety odzyskuje swoją sterylność i higieniczność.

Należy pamiętać, że właściwy wybór dozownika lub podajnika do papieru toaletowego dostępnego też na https://calde.pl/ pod względem natężenia ruchu wpływa na opłacalność jego zainstalowania. Do domowych łazienek o niskim natężeniu ruchu polecane są małe pojemniki na papier. Pomieszczeniom o średnim natężeniu ruchu takim jak gabinety medyczne dedykowane są podajniki o średniej pojemności, z kolei te największe wykorzystuje się w łazienkach o wysokim natężeniu ruchu. 

Podajnik na papier toaletowy jumbo

Większość modeli podajników wyposażona jest w praktyczny kluczyk chroniący podajnik przed kradzieżą jego zawartości. Na rynku znajduje się bogaty wybór dozowników papieru o konwencjonalnych rolkach, a także tych przystosowanych do papieru toaletowego jumbo, który najczęściej jest wykorzystywany w toaletach o bardzo dużym natężeniu ruchu takie jak stacje benzynowe, lotniska, szpitale, dworce, biurowce.