MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Lifestyle

Sposoby na nagrodzenie się za utratę wagi

Ustalanie nagród za osiąganie krótkoterminowych i długoterminowych celów odchudzania jest dobrym pomysłem, aby zwiększyć swój szacunek i utrzymać cię na dobrej drodze. Problem polega na tym, że możesz nie wiedzieć, co dać sobie jako nagrodę, gdy perspektywa żywności i produktów związanych z żywnością zostanie usunięta z równania. Jeśli brzmi to jak sytuacja, w której się znajdujesz, rozważ następujące nagrody, aby wykorzystać swoje cele zdrowotne.

Nowe wyposażenie

Nowy sprzęt nie musi być sprzętem do ćwiczeń w domu lub na siłowni. Nowy sprzęt może oznaczać buty do biegania, nową matę do jogi, a nawet nowy sprzęt do wspinaczki w pomieszczeniach. Wszystko zależy od tego, jaka jest twoja rutyna treningu i co chcesz zrobić, aby ją rozwinąć lub ulepszyć. Na przykład, jeśli ćwiczysz w domu, możesz zainwestować w nową serię wideo w określonych punktach docelowych. Możesz również rozważyć szafki na sprzęt lub przechowywanie. Ta nagroda polega na ulepszeniu doświadczenia.

Day Spa lub masaż

Czasami treningi mogą powodować zmęczenie i ból. Możesz nawet dojść do punktu, w którym czujesz, że cały czas biegasz pusty. Może to wynikać z twojego harmonogramu, intensywności treningów i ogólnej rutyny. Bez względu na powód nadal potrzebujesz czasu na odmłodzenie i powrót do punktu, w którym masz ochotę ponownie przyspieszyć na siłowni. Jedną z nagród, które możesz ustawić dla siebie, jest dzienne spa lub masaż. Masaż całego ciała i dzień relaksu mogą mieć ogromną różnicę, jeśli chodzi o ogólny pogląd na rzeczy. Jeśli ustawisz to jako rutynową nagrodę, może się okazać, że możesz wziąć więcej i mieć więcej energii.

Zobacz więcej na diety-fitness.pl