MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Lakiery hybrydowe
Lifestyle

Lakiery hybrydowe – najważniejsze informacje

Lakiery hybrydowe na stałe zawitały do urodowych stylizacji kobiet. Nie tylko pięknie się prezentują na paznokciach, ale co najważniejsze są trwałe, odporne na odpryski, kruszenie czy ścieranie. Oczywiście korzystanie ze wszystkich ich zalet jest możliwe tylko wówczas, jeśli zostaną odpowiednio wykonane. Co jeszcze warto wiedzieć o lakierach hybrydowych?

Dlaczego lakiery hybrydowe są lepsze od tradycyjnych?

Manicure hybrydowy w dużej mierze przypomina zabieg przeprowadzany z użyciem lakierów do paznokci w tradycyjnym wydaniu, ale na pewno jest znacznie trwalszy. Rezultat może się utrzymywać na odpowiednio zadbanych płytkach nawet przez miesiąc. Z tego powodu istnieją spore szanse, iż na paznokciach pojawią się znacznie szybciej odrosty aniżeli odpryski.

W sprzedaży dostępnych jest coraz więcej różnych lakierów hybrydowych takich jak te dostępne na Cuccio, które różnią się od siebie metodą aplikacji oraz typem estetyki, jaką można uzyskać. Ponadto sporo pań rezygnuje z usługi kosmetyczki i próbuje na własną rękę używać lakierów hybrydowych w domu.

Lakier hybrydowy wysokiej jakości

Na rynku lakierów hybrydowych działa wielu producentów. Zatem nie dziwi fakt, iż przeciętna konsumentka trafia najczęściej na wyroby od nieznanych firm, które znaleźć można na różnych portalach, stoiskach, w marketach, drogeriach, galeriach czy sklepach wielobranżowych.

O dziwo, wiele pań kieruje się przy wyborze wyłącznie niską ceną i kolorem. To spory błąd, który może nas kosztować zdrowie. Takie hybrydy mają nierzadko w składzie wiele szkodliwych dla organizmu substancji. Dlatego zawsze należy stawiać na już sprawdzoną markę, której ufają profesjonalni styliści. Nawet jeżeli przyjdzie nam za takie lakiery dużo więcej zapłacić, zyskujemy pewność, iż są one w pełni bezpieczne.

Jaki kolor lakieru hybrydowego wybrać?

Jeżeli chodzi o kolory i wzory, to paznokcie hybrydowe, dają nam naprawdę sporo możliwości. Dokonując wyboru właściwego produktu, możemy uzyskać efekt błyszczący albo matowy. Uzupełniając swój zestaw manicure o dodatkowe elementy, osiągniemy nawet efekt gradientu, aksamitu albo stworzymy na płytce piękne wzorki.

Bez względu na to, czy marzymy o swobodnym looku, czy też szukamy czegoś bardziej ozdobnego, na rynku dostępnych jest wiele lakierów hybrydowych prezentujących się idealnie jako dopełnienie wieczornej kreacji i podkreślenie każdego z odcieni skóry. Trzeba znaleźć takie, które są łatwe w nakładaniu, długo się trzymają na płytce i zapewniają eleganckie wykończenie.