MisjaNadziei.org.pl

Zdrowie, Dziecko, Parenting, Uroda, Lifestyle

Uroda

Naturalne metody usuwania pierwszych zmarszczek

Nie ma potrzeby inwestowania w tony produktów kosmetycznych, gdy tylko na skórze pojawią się pierwsze oznaki czasu. Naturalne i skuteczne rozwiązania dowiodły swojej wartości. Po zdmuchnięciu świec z okazji trzydziestych urodzin, zauważasz pierwsze zmarszczki pojawiające się w oczach i na czole. Nie panikuj, możesz je zmniejszyć bez uciekania się do operacji kosmetycznych i bez wydawania fortuny na kremy i zabiegi.

Gimnastyka twarzy

Aby wzmocnić twarz i wzmocnić skórę poprzez usunięcie pierwszych zmarszczek, nic nie pobije gimnastyki twarzy. Zrób tyle twarzy, ile chcesz! Bardzo łatwe do przećwiczenia w dowolnym miejscu (nawet na otwartej przestrzeni, jeśli nie boisz się komentarzy kolegów), możesz ćwiczyć kilka razy dziennie, aby uzyskać optymalny rezultat. Aby ograniczyć pojawianie się zmarszczek w kącikach oczu, na przykład, zamknij powieki z całej siły, a następnie poszerzaj oczy jak najbardziej, około dziesięć razy z rzędu. Aby wygładzić zmarszczki wokół ust, napompuj jeden policzek i baw się dobrze krążącym powietrzem za wargą, w drugim policzku, i przytrzymaj przez około dziesięć sekund, a następnie puść je delikatnie dmuchając. Więcej o tym jak dbać o urodę znajdziesz na i-modnie.pl.

Zdrowy styl życia

Zwracanie uwagi na swój styl życia pomaga utrzymać dobry ton twarzy. Spróbuj pożegnać się z paleniem, ograniczyć ilość alkoholu, chronić skórę przed promieniami słonecznymi, nawilżać się, pijąc co najmniej 1,5 litra wody dziennie i regularnie uprawiać sport. Jeśli chodzi o dietę, należy wybierać produkty bogate w przeciwutleniacze, takie jak zielona herbata, owoce i warzywa oraz uzupełniać omega-3 o tłuste ryby, awokado, orzechy i oliwę z oliwek.

Metody usuwania pierwszych zmarszczek – domowe maseczki

Bardzo skuteczna w walce ze zmarszczkami, naturalna pielęgnacja skóry pomoże Ci również zaoszczędzić pieniądze. Maski na bazie jogurtu, białka jaja lub banana pomagają w kształtowaniu skórki i pobudzaniu komórek. Możesz również zastąpić swój krem nawilżający olejami roślinnymi, takimi jak olej arganowy, olej jojoba, olej kokosowy, itp… do stosowania poprzez masaż, tuż przed sesją ćwiczeń na siłowni, aby uzyskać optymalne rezultaty.

urodaonline.pl